• +48 664 744 375
  • kontakt@digital-design.pl

Tworzenie stron internetowych

Wizytówka to nie tylko zadrukowany logiem i danymi kontaktowymi niewielki papier, który wręczasz swoim obecnym i potencjalnym Klientom. Dziś to przede wszystkim posiadana przez Twoją firmę strona internetowa. Bez niej, krótko mówiąc, trudno jest zaistnieć w szerokiej świadomości Twojej branży, a szerzej - na całym rynku. W Digital Design w Toruniu zajmujemy się projektowaniem stron internetowych dla mniejszych i większych działalności. Zawsze tworzymy w oparciu o najnowsze trendy w tej dziedzinie, nierzadko sięgając do zagadnień UX/UI, co owocuje takimi wirtualnymi wizytówkami, na których wizyta to nie tylko zwykła czynność, to całe wspaniałe doświadczenie i niezapomniane przeżycie.

Na wielu platformach

Projektujemy strony www, które są oczywiście responsywne. Oznacza to, że działają perfekcyjnie na wielu platformach – w przeglądarce internetowej komputera, w smartfonie czy też na tablecie. Tworzenie responsywnych witryn www jest odpowiedzią na wciąż rozwijające się technologie. Jako że śledzimy wszelkie ciekawostki z tej branży, jesteśmy na bieżąco z nowościami i zmianami. Powoduje to, że tworzenie witryn przez nas to nie tylko wyuczona czynność, ale także prawdziwa przyjemność.

Projektowanie stron internetowych

Dzięki naszym rozwiązaniom, każdy z Was będzie mógł zadbać o odpowiednią prezencję swojej firmy. Niezależnie, czy masz sklep, prowadzisz usługi związane ze szkolnictwem, coachingiem, czy może chcesz zareklamować swoją restaurację lub hotel – z nami zadbasz o jak najlepsze rozwiązania! Projektowanie wykonujemy z dbałością o każdy szczegół, ponieważ chcemy, abyście mieli pewność, że stworzone przez nas i należące do Was witryny były jak najbardziej przyjazne i czytelne dla każdego użytkownika.

Intuicyjne strony internetowe

W ramach naszych usług, proponujemy, tak jak wspomnieliśmy wyżej, czytelne i przyjazne witryny. Czym charakteryzuje się taki projekt? Przede wszystkim, intuicyjnością - wszystkie informacje muszą być umieszczone w taki sposób, aby każdy użytkownik odnalazł je bez problemu. Warto więc nie tylko dostosować gotowy produkt do obecnych trendów oraz do nowoczesnych, lubianych i sprawdzających się rozwiązań, ale również do docelowej grupy Klientów. W końcu inna strona internetowa spodoba się nastolatkom szukającym ciekawych ubrań lub gadżetów do telefonu, a inna osobom pracującym na pełen etat w branży prawnej. Jednocześnie, projekt witryny musi być na tyle uniwersalny, aby każdy, nawet osoba nie wpisująca się w model “przeciętnego Klienta” mogła bez problemu znaleźć wszystkie interesujące ją informacje.

Proces tworzenia Twojej wizytówki w sieci

Tworzenie stron internetowych to często dość długi proces – nie inaczej jest w naszej firmie. Nie zmienia to jednak faktu, że czas oczekiwania na witrynę nie wynika z naszego braku wiedzy czy umiejętności, a z konieczności zbudowania odpowiednich podstaw, które nie tylko dadzą radę “udźwignąć” Wasz portal, ale również będą bezpieczne i narażone jak najmniej na wszelkiego rodzaju ataki hackerskie lub awarie.
Niezależnie, czy masz w głowie projekt, czy może chcesz, abyśmy my zaproponowali dla Ciebie ciekawe rozwiązanie, skorzystaj z naszej oferty tworzenia stron internetowych w Toruniu! Dzięki nam, Twoja witryna pokaże Ciebie jako przedsiębiorcę w idealnym świetle oraz będzie Twoją wizytówką w sieci.
Digital Design stworzy dla Ciebie idealny projekt strony internetowej. Nasze usługi wykonujemy słuchając potrzeb Klienta i dostosowując je do najnowszych trendów - zapraszamy!